Yeşilkent Mah. 1880. Sokak No:60/2/3 Esenyurt/İSTANBUL

Hakkımızda


ISG DANIŞMANLIK HİZ. TİC. LTD. ŞTİ; 2014 Yılında Gıda Sektörüne Gıda Tesisi Danışmanlığı ve Gıda Mühendisliği Danışmanlığı Hizmeti Sunmak İçin Yola Çıkmıştır. Kuruluşumuz Bünyesinde Bulunan Gıda Mühendisleri, Uzun Yıllar Sektörün Tozunu Yutmuş; Sektörün Olumlu ve Olumsuz Tüm Yönleriyle Harmanlanmış Tecrübeli Uzmanlardır!

Bu bağlamda;

Misyonumuz:

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; çalışan ve işveren memnuniyeti odaklı, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak marka olmaktır.

Vizyonumuz:

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir olmaktır.

Değerlerimiz:

  • Dürüstlük
  • Liderlik
  • Takım çalışması
  • İşveren &  çalışan memnuniyeti
  • Mükemmellik

Kalite Politikamız:

4857 Sayılı İş Kanununu, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununu, 5510 Sosyal Sigortalar ve Sosyal Güvenlik Kanununu, Yönetmelikler ile ulusal ve uluslararası standartları esas alarak; sürekli gelişmek,  yüksek kaliteli hizmet sunmak, geliştirmek ve uygulamaktır.

Çalışan Sağlığı Ve Güvenliği Politikası:

İşyerlerinde pro-aktif yaklaşımla yasal, teknolojik ve sosyal durumları gözeterek etkili yönetim sistemlerin geliştirilmesi ve uygulanması,

Hizmet sunulan işyerlerinde; teknolojik ve yasal yönden her türlü argüman göz önünde bulundurularak sürekli iyileştirme prosedürünü uygulayabilmektir.

 

Osman ELİKÖTÜOĞLU
Genel Müdür

Gıda Mühendisi

Bilirkişi