Yeşilkent Mah. 1880. Sokak No:60/2/3 Esenyurt/İSTANBUL

Kurumsal

ISG DANIŞMANLIK HİZ. TİC. LTD. ŞTİ; 2014 Yılında Gıda Sektörüne İşletme Kayıt-Onay Belgesi Danışmanlığı Hizmeti, Kapasite-Ekspertiz Raporu Hizmeti, Uzman Gıda Mühendisi Yetiştirme, Gıda Hijyen Denetimi, Gıda Güvenliği ve Hijyen Eğitimleri Hizmeti, Gıda Sektörüne Özgün Makine ve Teknoloji Danışmanlığı Hizmeti, Gıda Tesisi Danışmanlığı, Gıda Mühendisliği Danışmanlığı Hizmeti ve Kalite Sistem Kurma ve Belgelendirme Hizmetlerini Sunmak İçin Yola Çıkmıştır.

Bu bağlamda;

Misyonumuz:

Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden; çalışan ve işveren memnuniyeti odaklı, sektörde öncü uygulamalarla fark yaratarak marka olmak

Vizyonumuz:

Mükemmeliyet odaklı ve güvenilir olmak

Değerlerimiz:

  • Dürüstlük
  • Liderlik
  • Takım çalışması
  • İşveren &  çalışan memnuniyeti
  • Mükemmellik

Kalite Politikamız:

4857 Sayılı İş Kanunu, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu, Yönetmelikler ile ulusal ve uluslararası standartları esas alarak; sürekli gelişmek,  yüksek kaliteli hizmet sunmak, geliştirmek ve uygulamak.

Çalışan Sağlığı Ve Güvenliği Politikası:

İşyerlerinde pro-aktif yaklaşımla yasal, teknolojik ve sosyal durumları gözeterek etkili yönetim sistemlerin geliştirilmesi ve uygulanması,

Hizmet sunulan işyerlerinde; teknolojik ve yasal yönden her türlü argüman göz önünde bulundurularak sürekli iyileştirme prosedürünü uygulayabilmektir.

 

Osman ELİKÖTÜOĞLU
Genel Müdür
Gıda Mühendisi