Yeşilkent Mah. 1880. Sokak No:60/2/3 Esenyurt/İSTANBUL

Hizmetlerimiz

İşletme Kayıt Belgesi Hizmeti

5996 Sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu gereği; Gıda üretim Catering, lokanta, pastane, vb. işletmeler, Gıda ile temas eden madde ve malzeme..

Kapasite Raporu Hizmeti

Kapasite Raporu; imalat, ticaret, inşaat ve hizmet alanlarında faaliyet gösteren esnaf ve sanatkârlara ait bilgilerle, makine ve tesisat, yıllık üretim kapasitesi, kapasite..

Gıda Mühendisi Danışmanlığı

5996 Sayılı Veteriner Hizmetleri, Bitki Sağlığı, Gıda ve Yem Kanunu gereği İstihdamı Zorunlu Personel çalıştırma zorunluluğu bulunmayan işletmeler ile tam zamanlı gıda..

Gıda Mühendisi Yetiştirme

Çağımızın olmazsa olmaz en önemli mesleklerinden biri olan Gıda Mühendisliği Bölümü; maalesef ülkemizde değeri ve niteliği tam olarak anlaşılamayan nadide..

Gıda Tesisi Denetimi

Gıda güvenliği “tarladan çatala” kadar üretimin her aşamasını kapsamaktadır. Gıda güvenliğinde insandan kaynaklanan bulaşma riskleri kadar ortamdan kaynaklanan kontaminasyon riskleri de..

Gıda Sektörü Eğitimleri

Bir gıda işletmesi için hijyen ve sanitasyon kurallarının uygulanması vazgeçilmez bir şarttır. Eğitimin amacı bu kuralların uygulanması ve böylece üretilen ürünler için..

Makine – Teknoloji Danışmanlığı

Tüm gıda sektörlerinde ihtiyaç duyulan hususların başında; makine parkurunun verimliliği, üretim teknolojisinin yeterliliği, kapasitenin artırılabilirliği ve personeli..

Kalite Sistemleri VE BELGELENDİRME

Sağlıklı ve güvenli gıdaların üretimi ve temini, sağlıklı beslenmenin en temel ve vazgeçilmez unsurudur. Bu amaçla günümüzde üreticiler, işleyiciler, taşıyıcılar..

1
'den fazla şirket ile çalışıyoruz
1
'den fazla kişinin sağlığı ve güvenliği bize emanet
1
'den fazla iş kolunda hizmet veriyoruz
1
'den fazla eğitimi tamamladık